людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради

НАШІ - НАЙКРАЩІ!

22 та 23 жовтня у Полтаві на схилах в Парку Перемоги був проведений відкритий Чемпіонат Полтави із пішохідного туризму.

13:24 25.10.2022

Вакцинація. За чи проти? Що про це каже закон

«Невакцинованих дітей не допустили до дитячого садочку»! Читали про таке? Час від часу ЗМІ вибухають обуреннями про вакцинацію дітей і право кожної родини самостійно вирішувати вакцинувати їм свою дитину чи ні. Може навіть хтось з Ваших знайомих чи оточуючих зіштовхувався з такою проблемою. Давайте обговоримо це питання з точки зору права. Розповідає фахівчиня Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Крістіна Мачулян.

14:36 11.10.2022

Курс із медіаграмотності “Подумай двічі”: дізнайтеся, що таке фішинг, гейтспіч та клікбейт

Підлітків, учителів та громадських активістів запрошують пройти курс із медіаграмотності на платформі критичного мислення “Подумай двічі” від студії онлайн-освіти EdEra.

16:14 05.10.2022

30 фраз-мотиваторів замість «Неправильно»

Зазвичай похвалити учня легше, ніж делікатно вказати на помилку. Та ще й так, щоб він не втратив бажання робити нові спроби. Ми вже писали про 60 фраз замість «Молодець». А тепер зібрали для вас цікаві варіанти замість «Неправильно», які не образять дитину і навіть додадуть натхнення до навчання.

16:08 03.10.2022