людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Михайлівської сільської ради

22 лютого відбувся І етап обласного конкурсу читців «Тарасовими шляхами»

Дата: 24.02.2023 11:13
Кількість переглядів: 5

22 лютого 2023 року для учнів  закладів освіти Михайлівської громади у рамках І етапу VІ обласного конкурсу читців «Тарасовими шляхами» був проведений конкурс читців-декламаторів,  юних поетів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській», присвяченого пам’яті Т.Г. Шевченка.

Конкурс пройшов у формі декламування учасниками творів Т. Шевченка та творів про Кобзаря.

У заході взяли участь 7 учнів відповідно до трьох вікових категорій:

І – 10-12 років – 4;

ІІ – 13-15 років – 3.

Учасники виявили високий рівень виконавської майстерності, вдало розкрили головну думку та художні образи творів.  Більшість читців віддали перевагу українському національному костюму.

Результати конкурсу такі:

(молодша вікова група)

І м – Мудрак Даніїл , учень Михайлівського ліцею (вчитель Шматко В.М.);

ІІ м – Шувалова Крістіна, учениця Михайлівського ліцею (вчитель Харченко Т.О.);

ІІІ м –  Сиволап Марк, учень Кустолово-Суходільського ліцею (вчитель Аврам Н.В.);

(середня вікова група):

І м –Ярош Єлизавета, учениця Михайлівського ліцею (вчитель Шматко В.М.);

ІІ м – Гур’єва Ніка, учениця Андріївської гімназії (вчитель Ковальова Н.М.);

ІІІ м – Оніпко Артем, учень Михайлівського ліцею (вчитель Золотайко Л.Є.).

Вітаємо  призерів конкурсу та їх наставників!